Aranżacja wnętrz z telewizorem

Aranżacja wnętrz od czasu do czasu dotyczy każdego z nas.

Może urządzasz dom lub mieszkanie, może przyszedł czas, aby coś odświeżyć, bo dzieci podrosły.

Na stronach Wnętrza z Klimatem zbieramy dla Ciebie ciekawe pomysły do wykorzystania.

Na ten moment mamy ciekawy produkt związany z telewizorem. Są tacy, którzy go nie potrzebują, ale większość z nas ma nie jeden.

  • Telewizor w w salonie, duży i wypasiony, dominujący to pomieszczenie. Czy na pewno jest to o co Ci chodziło?
  • Telewizor w kuchni jest ciężko wkomponować. Z reguły nie ma dla niego miejsca. Można postawić go oddzielnie, ale można go również wkomponować w zabudowę. Nie jest to jednak takie proste i powszechnie oferowane.
  • A sypialnia? to też miejsce, gdzie standardowy telewizor może nie być na miarę Waszych wyobrażeń o tym miejscu.
  • Są też tacy, którzy w trakcie porannej toalety, make-up czy golenie chcieliby być na bieżąco z tym co się dzieje na świecie i na rynkach finansowych.

Okazuje się, że jest na to rozwiązanie dzięki nowoczesnej technologi obróbki szkła i materiałów wykończeniowych.  Telewizor jako  urządzenie to nie problem. Kwestia polega na tym jak go schować w sposób estetyczny, ale bez wpływu na jakość. Mirror Multimedia znalazło takie rozwiązanie. Aranżacja wnętrza z ukrytym telewizorem jest możliwa.

Telewizor o zadanych parametrach można na zamówienie pod konkretną potrzebę klienta ukryć w innych kluczowych elementach aranżacji wnętrza.

Telewizor schowany w lustrze. Wyobraź sobie, że część pięknego lustra w Twojej sypialni zmienia się po wciśnięciu przycisku pilota w ekran telewizora. Wyłączasz telewizor i znowu masz lustro bez śladu telewizora. I do tego w ramie, która “robi” Twoje wnętrze. Telewizor ukryty w lustrze może zajmować tylko kawałek jego powierzchni.

Telewizor w zabudowie, na przykład kuchennej. Planujesz piękną kuchnię. Widać w niej front piekarnika czy mikrofalówki. Dlaczego kolejny element frontu nie miałby być telewizorem?  Włączasz i masz telewizor. Wyłączasz i panel komponuje się z Twoją kuchnią.

Inspirujące. Zapraszamy na Wnętrza Z Klimatem gdzie znajdziesz inspiracje na telewizor ukryty w lustrze.

Projektowanie wnętrz z telewizorem

 

Comments are closed.